چت در تلگرام

انواع کاغذ دیواری
In 2018 آوریل 29, 08:14

امروزه کاغذ دیواری به خاطر دانشتن تنوع و طرح های متفاوت و زیبا که می توان گفت هر سلیقه ای را می تواند تامین کند بسیار مورد استفاده قرار میگرد و در منازل مسکونی و در اداره و یا در هتل ها نیز از آن استفاده می شود شاید یکی از دلایل آن می تواند پر کاربد بودن آن و نصب سریع و نسبتا کم دردسر آن دلیل محبوبیت کاغذ دیواری باشد با توجه به این که در رنگ زدن دیوار یا اداره یا هر مکانی که مورد نظر شما باشد طرح دادن و طراحی توسط رنگ آمیزی دیوار ها کمی سخت و هزینه بر باشد در صورتی که زمانی که شما تصمیم به استفاده از کاغذ دیواری می گیرید رنگ ها و طرح های  بسیار زیاد و با رنگ های متفاوتی برای انتخاب دارید و خود این یک امتیاز نسبت به رنگ کردن دیوار به حساب می آید.

بی شک کاغذ دیواری می تواند نقش اساسی و مهم در خانه یا محل کار شما داشته باشد. هرکدام از کاغذ دیواری ها بسته به منظور و هدف شما برای طراحی دکوراسیون داخلی فضا مورد نظر شما متفاوتند و هرکدام از آنها کاربرد های خاص خودشان را دارد.با توجه به طرح های بسیار زیاد و تنوع بالا کاغذ دیواری ها متوان آنها برای انرژی بخشیدن به محیط و حتی در فضا های کوچک برای عمق دادن به فضا استفاده کرد.و حتی می توان با استفاده از آن دیوار های اسیب دیده یا دیوار هایی که منظره زیبایی ندارند زا با استفاده از کاغذ دیواری نه تنها  پوشاند بلکه به فضا روحی تازه دادو فضا را به طور کلی عوض کرد و تغییر داد.

کاغذ دیواری را می توان تا حدودی با طراحی و دکوراسیون داخلی هماهنگ کرد. به عنوان مثال گر محیطی را طراحی کرده اید که هدف شما از طراحی آنجا محیطی گرم و اکتیو را داشته باشید بهتر است از شکل های هندسی استفاده شود  و اگر محیطی آرامبخش مد نظرتون است بهتر است از کاغذ دیواری ساده و یا گلدار استفاده کنید. طرح های سه بعدی یا طرح های انفجاری نه تنها محیط را بزرگتر جلوه می دهند بلکه به محیط و فضا هیجان  می بخشد این مورد درباره کفپوش ها نیز صدق میکند و لازم به ذکراست این طرح هر چقدر ریز تر باشد فضا را بزرگتر و وسیع تر نشان می دهد.

نامایمیلنظر خود را بنویسیدارسالارسال
پاسخ

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوش آمدید!

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیز

به اطلاع می رساند وب سایت در حال بروزرسانی و تکمیل شدن می باشد از صبر

                                                              و شکیبایی شما متشکریم.