چت در تلگرام

گستردگی کاغذ دیواری ها
In 2018 آوریل 29, 08:19

صنعت کاغذ دیواری این روز ها با تحولات زیادی روبه رو شده است. در گذشته کاغذ دیواری ها با محدودیت های زیادی نظیر محدودیت در جنس، طرح، رنگ بندی و … مواجه بودند. مثلا تمام دیوارهای یک منزل و یا عمارت ترکیب محدود و ساده ای از یک نوع کاغذ دیواری بود. اما جالب است بدانید این روزها تقریباً برای هر فضایی کاغذ دیواری مناسب و مرتبط با همان مکان ساخته شده است. علاوه براین زیبایی و دکوراسیون امروزه معنای دیگری پیدا کرده. مثلا اکثر منازل و یا مکانهای دیگر ، با یک تم خاص دکور میشوند. به این صورت که تمام دیوارها با یک مدل کاغذ دیواری کاغذ میشوند و تنها یک دیوار به صورت تک ، با یک کاغذ دیواری خاص و متمایز کاغذ میشود. این طرح خاص میتواند طرحی از یک گل داماسک باشد که تناسب رنگی با کاغذ دیواری ساده ی سایر دیوار ها داشته باشد.

معمولا باید دیواری را انتخاب کنیم که به اصطلاح بیشتر در چشم می باشد! این به این معناست که اغلب دیوار های بزرگ تر ، وسیع تر و دیوار هایی که بیشتر مورد توجه و برخورد می باشد انتخاب صحیحی برای نصب کاغذ دیواری خاص شما می باشد.
دیوار مورد توجه میتواند دیوار پشت تلویزیون باشد. دیوار پشت تلویزیون و یا به اصطلاح دیوار پشت تی وی ، به جهت آنکه توجه بیشتری را به علت وجود تلویزیون به خود جلب میکند، انتخاب مناسب و درستی برای ایجاد این تمایز می باشد.

پاسخ به این سوال کمی مشکل خواهد بود. به این دلیل که خرید کاغذ دیواری به عوامل مختلفی بستگی دارد و مثل هر چیز دیگری نسبی است. نمیتوانیم محصولات یک کشور و یا یک کمپانی را قطع به یقیین بهترین کاغذ دیواری بدانیم و یا به عنوان مثال محصولات و کاغذ دیواری چینی را صرف آن که کالای چینی دید بدی برایمان ایجاد کرده بد بدانیم.
شاید به اصطلاح عامیانه تر بتوان گفت ” به همان اندازه که پول بدهی آش میبری!” پس اگر قصد خرید کاغذ دیواری قیمت بالا دارید توصیه ی ما کاغذ دیواری بلژیکی؛ کاغذ دیواری فرانسوی و کاغذ دیواری آلمانی است. اما بهتر است بدانید، بسیاری از کاغذ دیواری ها؛ تحت لیسانس کشور چین هستند. با همان کیفیت و باهمان مرغوبیت اما ساخت کشور چین و به درخواست کشورهای دیگر.
خرید کاغذ دیواری قیمت پایین هم به همین شکل می باشد.

نامایمیلنظر خود را بنویسیدارسالارسال
پاسخ

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوش آمدید!

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیز

به اطلاع می رساند وب سایت در حال بروزرسانی و تکمیل شدن می باشد از صبر

                                                              و شکیبایی شما متشکریم.